6 + 7 =

Bc. Klára Zavřelová DoTh.

E-mail: info@vlci-doupe.cz

Tel: +420 602 272 585

IČ: 04078292

Pro objednání využijte následujícího odkazu:

KDE PROBÍHAJÍ TERAPIE?

 !! POZOR !! OD 1. 6. 2017 JSME PŘESTĚHOVANÍ

Adresa: Osiková 438, Šimonovice – Minkovice
GPS: 50.7152469N, 15.0574675E

!! POZOR !!

Osiková ulice se na některých mapách ještě nezobrazuje (viz např. Google Mapy – proto je jistější si zadat do navigace přímo GPS polohu). 

Autem
  • Nejjednodušší je přijet po rychlostní komunikaci (jak ze směru od Liberce, tak i od Prahy), sjet na Šimonovice, Dlouhé Mosty a držet se ukazatelů na Šimonovice. Po projetí dvou poměrně ostrých zatáček se dostanete do obce Šimonovice a hned za cedulí Šimonovice odbočíte doprava a pojedete stále dolů po ulici Buková. Dole minete Hospůdku U Potůčku a hasičskou nádrž a při příjezdu na křižovatku se dáte doleva. Pojedete stále rovně po ulici Minkovická a až uvidíte novou zástavbu rodinných domů, zahnete hned první odbočku doleva. Zde po levé straně stojí zatím jediný dům a to je váš cíl. 🙂Parkovat můžete přímo před domem.
MHD
  • z Fügnerky jezdí autobusy č. 20 a 60 a vy vystoupíte na zastávce Minkovice – železniční přejezd. Ze zastávky se vydáte zpět po hlavní ulici a zabočíte do třetí ulice po pravé ruce (Osiková ulice). Na levé straně zatím stojí jediný dům a to je váš cíl. 🙂