!!! Vlčí doupě se stěhuje !!!

Mám pro vás jednu veledůležitou zprávu! Po roce a půl působení v Liberci ve Starých Pekárnách se přesouváme do vlastních prostor. Sice to není přímo Liberec, ale od Liberce jako když kamenem dohodí! Od 1. 6. 2017 najdete Vlčí doupě v Šimonovicích v Osikově ulici. Terapie, které jsou naplánovány na květen budou ještě stále probíhat ve Starých Pekárnách!

Doufám, že náhradou za vzdálení se od centra Liberce pro Vás bude více Dog Friendly okolí. 🙂

A jak se k nám dostanete? 

Adresa: Osiková 438, Šimonovice – Minkovice
GPS: 50.7152469N, 15.0574675E

!! POZOR !!

Osiková ulice se na některých mapách ještě nezobrazuje (viz např. Google Mapy – proto je jistější si zadat do navigace přímo GPS polohu). 

Autem
  • Nejjednodušší je přijet po rychlostní komunikaci (jak ze směru od Liberce, tak i od Prahy), sjet na Šimonovice, Dlouhé Mosty a držet se ukazatelů na Šimonovice. Po projetí dvou poměrně ostrých zatáček se dostanete do obce Šimonovice a hned za cedulí Šimonovice odbočíte doprava a pojedete stále dolů po ulici Buková. Dole minete Hospůdku U Potůčku a hasičskou nádrž a při příjezdu na křižovatku se dáte doleva. Pojedete stále rovně po ulici Minkovická a až uvidíte novou zástavbu rodinných domů, zahnete hned první odbočku doleva. Zde po levé straně stojí zatím jediný dům a to je váš cíl. 🙂 Parkovat můžete přímo před domem.
MHD
  • z Fügnerky jezdí autobusy č. 20 a 60 a vy vystoupíte na zastávce Minkovice – železniční přejezd. Ze zastávky se vydáte zpět po hlavní ulici a zabočíte do třetí ulice po pravé ruce (Osiková ulice). Na levé straně zatím stojí jediný dům a to je váš cíl. 🙂